Mobilní aplikace eScribeDroid

Mobilní aplikace eScribeDroid je efektivním a snadno dostupným online nástrojem, který umožňuje využívat služby simultánního přepisu mluvené řeči. Uživatel se pomocí této aplikace velmi jednoduše spojí s profesionálním rychlopísařem, který z mikrofonu jeho tabletu či chytrého telefonu slyší řeč osoby, s níž uživatel služby komunikuje, a okamžitě ji zapisuje na klávesnici notebooku. Uživatel sleduje po celou dobu hovoru doslovný přepis této řeči v reálném čase na displeji svého mobilního zařízení. Online služby simultánního přepisu mluvené řeči umožňují svým uživatelům bezbariérově komunikovat na místech a v situacích, kdy potřebují. Mohou vést klasický rozhovor, což je činí rovnoprávnými a respektovanými komunikačními partnery.

Mobilní aplikace eScribeDroid je efektivním a snadno dostupným online nástrojem, který umožňuje využívat služby simultánního přepisu mluvené řeči. Uživatel se pomocí této aplikace velmi jednoduše spojí s profesionálním rychlopísařem, který z mikrofonu jeho tabletu či chytrého telefonu slyší řeč osoby, s níž uživatel služby komunikuje, a okamžitě ji zapisuje na klávesnici notebooku. Uživatel sleduje po celou dobu hovoru doslovný přepis této řeči v reálném čase na displeji svého mobilního zařízení

Online služby simultánního přepisu mluvené řeči umožňují svým uživatelům bezbariérově komunikovat na místech a v situacích, kdy potřebují. Mohou vést klasický rozhovor, což je činí rovnoprávnými a respektovanými komunikačními partnery.