Pro jednotlivce

Služby pro jednotlivce se sluchovým postižením

Pro osoby se sluchovým postižením nabízíme bezplatné inovativní technologie a služby, které zajišťují bezbariérovou komunikaci v různých situacích. Mezi naše hlavní produkty patří aplikace eScribeDroid a komunikační portál e-kos.

eScribeDroid

eScribeDroid je mobilní aplikace, která umožňuje využít přepis řeči na dálku pomocí mobilních zařízení. Aplikace je navržena tak, aby zajistila bezbariérovou komunikaci kdekoliv v terénu, kde je dostupné internetové připojení přes mobilní signál nebo WiFi.

  • Mobilní aplikace zdarma: Aplikace je k dispozici pro osobní použití bez jakýchkoliv poplatků.
  • 100 minut přepisu zdarma: Každý měsíc získáte 100 minut online přepisu zdarma díky spolupráci s Transkript a našimi partnery.
  • Dostupnost: Služba je dostupná v pracovní dny od 9 do 18 hodin.
  • Automatické rozpoznávání řeči: Funkce automatického rozpoznávání řeči je k dispozici bez omezení a zdarma.
  • Archivace přepisů: Všechny uskutečněné přepisy jsou automaticky archivovány pro pozdější použití.

Po přihlášení do aplikace eScribeDroid stačí prostým stisknutím tlačítka vyvolat hovor s přepisovatelem. Po jeho vyzvednutí se automaticky otevře soubor pro přepis a veškerý zvuk z okolí mikrofonu vašeho zařízení se přenáší k přepisovateli přes internetovou telefonii. Přepisovatel je tak okamžitě připraven zaznamenávat mluvenou řeč, jejíž textová podoba se zobrazuje na displeji vašeho zařízení.

Díky této technologii můžete požádat o přepis řeči kdykoliv a kdekoliv, což je užitečné například při návštěvě lékaře, na úřadech, v obchodech nebo při komunikaci s řemeslníky. Připojení třetí osoby k přepisu je z bezpečnostních důvodů vyloučeno.

Aplikace je dostupná pro operační systém Android. Zájemci si mohou nejnovější verzi aolikace eScribeDroid stáhnout zde.

Komunikační portál e-kos

Komunikační portál „Komunikace osob s postižením sluchu – www.e-kos.cz“ umožňuje jednotlivcům telefonovat s podporou online přepisu na jakékoli telefonní číslo. Tento portál je navržen tak, aby zajistil plnou přístupnost a usnadnil komunikaci osobám se sluchovým postižením.

  • Telefonování s podporou online přepisu: Umožňuje telefonovat na jakékoli telefonní číslo s podporou online přepisu, což zajišťuje bezbariérovou komunikaci.
  • Jednoduché použití: Stačí navštívit na portál a zahájit hovor s podporou přepisu.
  • Vysoká dostupnost: Služba je dostupná v pracovní dny od 9 do 18 hodin.

Portál e-kos je navržen tak, aby zajistil, že osoby se sluchovým postižením mohou efektivně a snadno telefonicky komunikovat, aniž by byly vystaveny jakýmkoli komunikačním bariérám.